بازار پخش محصولات چرم طبیعی دست دوز صادراتی

انواع محصولات چرم طبیعی دست دوزی شده به علت برخورداری از انعطاف مناسب، جذابیت ظاهری، عمر نامحدود و تنوع رنگ در عرصه بازارهای داخلی و بین المللی بسیار پرطرفدار می باشند. مزایای منحصر به فرد چرم ایرانی که در بعضی نقاط کشور به خصوص شهرهای شیراز و رشت با کیفیت مطلوبی تولید شده است که در بازارهای بین المللی متعلق به این دسته محصولات از تقاضای زیادی برخوردار می باشد.بازار پخش محصولات چرم طبیعی دست دوز صادراتی

آشنایی مختصر با انواع محصولات چرمی

آشنایی مختصر با انواع محصولات چرمی

با توجه به اینکه چرم یکی از انواع مواد اولیه مناسب در جهت تولید انواع متنوع محصولات مانند کیف، کفش و ابزارهای تزئینی می باشد. با توجه به گستردگی این دسته اقلام در ادامه به بررسی مختصر انواع محصولات چرمی پرداخته خواهد شد:

  1. یکی از انواع محصولات چرمی ، کفش های مردانه و زنانه می باشند که به دلیل برخورداری از ویژگی های قابل توجهی مانند دوام بالا، کفی های چرمی یک دست، رنگ بندی های متنوع و همچنین مقاومت مناسب در برابر رطوبت و گرمای محیط بسیار پر طرفدار می باشند. از دیگر محصولات تهیه شده با این مواد اولیه، کمربندهای چرمی گزارش شده اند این محصول به دلیل اینکه درصد مناسبی از کشسانی را ارئه می کند در زمان بستن کمربند دچار پارگی و استهلاک بافت بیرونی خود نمی شود.
  2. از دیگر محصولات تهیه شده با چرم ، کت و نیم تنه ها می باشند این دسته از اقلام قابلیت بالایی در پیشگیری از نفوذ آب به داخل دارند که این به دلیل سطح بهم پیوسته و مقاوم الیاف چرم می باشد. وهمچنین به دلیل مسلح شدن با آسترهای ساده یا پشم شیشه باعث جلوگیری از احساس سرما در محیط هایی با درجه حرارت پایین می گردد. لازم به ذکر است، چرم استفاده شده در کت بسیار سبک بوده و از ایجاد احساس خستگی در شانه ها پیشگیری می نماید.

عرضه محصولات چرم طبیعی دست دوز درجه یک

عرضه محصولات چرم طبیعی دست دوز درجه یک

عرضه انواع محصولات چرم طبیعی دست دوز درجه یک مانند کیف، بارانی، کت و کفش از سوی مرکز تولیدی حاضر به صورت گسترده انجام شده و این دسته از محصولات با بهره گیری از جدیدترین دستگاه های روز صنعت چرم به وسیله استادکاران با تجربه در این حرفه تولید می گردد، لازم به ذکر است که انواع محصولات تولید شده از چرم طبیعی به صورت جزئی و عمده به همراه ضمانت نامه های بلند مدت و کاملاً معتبر در اختیار متقاضیان محترم قرار می گیرد.

اگر شما نیز برای خود یا عزیزانتان به دنبال خرید کیف یا کت چرم با کیفیت هستید که با استفاده از چرم کاملاً طبیعی تولید شده است، می توانید با واحد بازرگانی این مرکز تولیدی ارتباط برقرار نموده و نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید.

با ما در ارتباط باشید:

telegram icon تلگرام: rahatpoosh00@

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما