تولید انواع دمپایی المطراش جدید

برای اکثر مردم صندل به سبک خاورمیانه به راحتی قابل تشخیص است. اگرچه امروزه آن ها در طرح‌ها، پوشش‌ها و رنگ‌های متنوعی عرضه می شوند و جزو محبوب ترین و راحت ترین صندل ها به شمار می روند، شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت ما که مرکز تولید دمپایی المطراش است مراجعه فرمایید و راحتی را به پاهایتان هدیه دهید.

تولید انواع دمپایی المطراش جدید

اطلاعاتی درباره طرح دمپایی المطراش

اطلاعاتی درباره طرح دمپایی المطراش دمپایی های المطراش نوعی دمپایی هستند که به سبک و مدل عربی ساخته می شوند که طرفداران زیادی نیز پیدا کرده اند، ما در این مقاله اطلاعاتی به صورت خلاصه در مورد طرح این نوع صندل به شما ارائه می دهیم.

دمپایی های المطراش معمولاً قسمت بالایی پا را می پوشانند و نیازی به پشت و یا بند پشت پاشنه ندارند و مناسب برای مجالس رسمی و غیر رسمی و لباس های سنتی و مدرن هستند.

صندل های عربی به دلایل مختلف فرهنگی به این شکل ساخته می شدند که یکی از دلایل آن این است که گفته شده کفش‌ها را باید در وقت نماز، یعنی پنج نوبت در روز درآورد، از این رو باید به راحتی از پا در آورده شود.

شرایط آب و هوایی نیز نقش زیادی در طراحی آنها داشت. صندل های عربی روباز ساخته می شدند زیرا پوشیدن جوراب و کفش های بسته در آب و هوای گرم و مرطوب راحت نیست. خوب است که اجازه دهید پاهایتان نفس بکشد، مخصوصاً زمانی که باید به طور منظم پیاده روی زیادی انجام دهید.»

با محبوب شدن این صندل ها به مرور زمان نسخه مدرن‌تری از این دمپایی ها تولید شدند که در آن انگشت شست پا با تکه‌ای چرم روی آن از انگشتان دیگر جدا می‌شود و بقیه پا با یک تکه دیگر از چرم پوشانده می‌شود که حتی امروز هم این طرح محبوب است.

در چند دهه گذشته صندل تغییرات زیادی از نظر مواد، دوخت و کیفیت داشته است. آنها در گذشته به عنوان یک مورد ضروری تلقی می‌شدند، به طوری که تفاوت قابل توجهی در نوع و کیفیت چرم مورد استفاده وجود دارد. با این حال، سادگی صندل باقی می ماند و این چیزی است که آن را زیبا می کند.»

فروشنده انواع دمپایی المطراش جدید

فروشنده انواع دمپایی المطراش جدید همانطور که گفته شد دمپایی های المطراش از محبوبیت زیادی برخوردار هستند و این نوع دمپایی را می توان در مغازه های صندل و کفش فروشی یافت کرد اما قیمت دمپایی المطراش در مغازه ها بسیار زیاد و سر سام اور است به همین منظور تیم تولید کنندگان ما با راه اندازی سایت انلاینی توانسته اند امکان خرید مستقیم و بدون هیچ گونه واسطه ایی را برای شما عزیزان فراهم کنند تا بتوانید دمپایی المطراش ارزان و با کیفیت عالی را به صورت تک و عمده خریداری نمایید.

با ما در ارتباط باشید:

telegram icon تلگرام: rahatpoosh00@

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما